Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
Autorizēties
Produktu kategorijas
Izvēlne
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
Noteikumi

Lai veiksmīgi iepirktos intenetveikalā www.aivi.lv, zemāk interneta vietnes lietošanas noteikumi:

 

1.Pasūtījumu iespējams noformēt vietnē www.aivi.lv, pa telefonu 29222466, rakstot mums salaļā Sazinies ar mums,  epastā veikals@aivi.lv vai apmeklējot mūsu Tirdzniecības centru AiVi, Talsos, Krišjāņa Valdemāra ielā 128.

2.Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt vārdu uzvārdu, telefona numuru un epasta adresi, saziņai, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī , ja nepieciešams nosūtīt papildus informāciju un dokumentāciju.

3.Pasūtījumu var noformēt gan kā nereģistrēts klients, gan reģistrēts. Lai kļūtu par vietnes www.aivi.lv reģistrētu lietotāju ir jāievēro interneta vietnē noteiktā reģistrēšanās kārtība.

4.Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes veidu var norēķināties – izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas (aizpildot līzinga kompānijas pieteikuma anketu) pakalpojumus maksājot attālināti un skaidrā naudā vai ar norēķinu karti preces saņemšanas brīdī . Lai pieteiktos līzingam, jāievieto prece grozā un jāizvēlas maksājuma veids “līzings”, turpmākajos soļos ir jāaizpilda pieteikšanās anketa. Aizpildīto pieteikumu izskata līzinga kompānija un sazinās ar klientu , lai precizētu tālākās darbības. 

5.Pasūtot preci sniedzam iespēju izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

5.1. ar SIA AiVi transportu. Pasūtot preci virs 1500 Eiro nodrošinam bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā.

5.2. ar SIA AiVi transportu. Bezmaksas piegāde Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Talsu novados noteiktās nedēļas dienās. Dienas tiek precizētas pasūtījuma brīdī.

5.3. ar SIA AiVi transportu, piegādei līdz Jūsu dzīvoklim par lielgabarīta preci jāmaksā papildus 2.00 eiro par katru stāvu vienam cilvēkam.

5.4. ar kurjeru visā Latvijas teritorijā. Maksa par pakalpojumu 24.99 eiro.

5.5. saņemt preci uz vietas Tirdzniecības centrā AiVi, Krišjāņa Valdemāra ielā 128 k2, Talsos,  darba dienās no 9:00-18:00 un Sestdienās  no 9:00-16:00- bezmaksas.

6. Saņemot preci, pirms tās lietošanas lūdzam iepazīties ar preces lietošanas  instrukciju  un lietot to saskaņā ar ražotāja norādījumiem un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

7. Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija, ja ražotājs tādu piedāvā. Garantijas termiņš un citi noteikumi ir norādīti preces aprakstā vai preces pievienotajos garantijas dokumentos. Garantija neietekmē tiesības, kas Pircējam piešķirtas ar normatīvajiem aktiem.

8. Informācija par ražotāja garantijas termiņu konkrētajai precei ir meklējama preces aprakstā vai ir iespējams pajautāt www.aivi.lv klientu konsultantam.

9. Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināts tikai Ražotāja noteiktais garantijas termiņš.

10. Informējam, ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:

10.1. pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme); 

10.2. ražotāja vai izplatītāja garantijas karti (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā)
10.3. informāciju par sertificētajiem ražotāja servisa centriem vari atrast, ražotāja vai izplatītāja garantijas kartē, zvanot ražotājā pārstāvniecībai vai uz preces iepakojuma norādītajam izplatītājam. 

10.4. SIA AiVi - garantijas servisu uz vietas Krišjāņa Valdemāra ielā 128 k2, Talsos nodrošina Husqvarna precēm zvanot pa tālruni 29190590. 

10.5. Sadzīves tehnikas garantijas un pēcgarantijas apkalpošana Talsu, Tukuma, Kuldīgas un Ventspils novados - tiek nodrošināta AEG, Electrolux, Zanussi preču produktiem zvanot pa tālruni 29419929 vai rakstot e-pastu: didzis.talsi@inbox.lv

11. Gadījumos, kad tiek konstatēts preču bojājums, lūgums, mūs informēt: par Husqvarna produktiem zvanot 63222665 vai rakstot uz e-pastu husqvarna@aivi.lv, par sadzīves tehnikas bojājumiem, lūgums, mūs informēt pa tālruni 63222070 vai rakstot e-pastu veikals@aivi.lv.

 

Dārza tehnikas uzglabāšanas iespēja

Stumjamie zāles pļāvēji 5 € / mēnesī

Traktori, raideri 10 € / mēnesī

Vajadzības gadījumā iespēja veikt tehnikas remontu vai apkopi.

Sīkāka informācija telefoniski 29222466