Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
Autorizēties
Produktu kategorijas
Izvēlne
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
Privātuma politika
  • PRIVĀTUMA POLITIKA

GDPR
Iepēroties interneta veikalā „www.aivi.lv”, mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un īstenošanai.

Lai pirkuma informāciju padarītu ērtu un aktuālās preces Jūs varētu atrast pēc iespējas ātrāk, mēs saglabājam šādu informāciju:

   Jūsu pirkumu vēsture tīmekļa vietnē
   Izmantotās ierīces IP adrese
   Reģistrētiem lietotājiem:
   maksājumu vēsture, lai atvieglotu Jūsu iepirkšanos
   mūsu sarakstes un sarunu vēsture

Jūsu ērtībai papildus Jūs varat sniegt mums informāciju par trešajam personām, kuras saņem preces.

Mēs neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs, nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.

Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un paradumiem. Tātad mēs apkopojam personas datus, lai:

   atvieglotu iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā;
   piedāvātu Jums aktuālas preces;
   informētu Jūs par ekskluzīviem piedāvājumiem, kuri sagatavoti tikai Jums;
   efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;
   nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.


Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts SSL. Šādas lapas adreses sākumā ir burts „s”: „https://”.

Mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties Jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu, pirms iegādājaties preces e-veikalā. Jaunāko personas datu aizsardzības informāciju vienmēr varat atrast mūsu tīmekļa vietnes sadaļā „Privātuma politika”.